



| Parameter | Value |
|---|---|
| Max Operating Temperature | 150 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| Frequency | 70 kHz |
| Type | LED Driver |
| Max Supply Current | 3 mA |
| Internal Switch | Yes |
Stock: 31
Distributors
pcbx
Unit Price$0.18288
Ext.Price$0.18288
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.18288 | $0.18288 |
| 10 | $0.18080 | $1.80800 |
| 50 | $0.17875 | $8.93750 |
| 100 | $0.17696 | $17.69600 |
| 500 | $0.17518 | $87.59000 |
